Догори
Дати відгук

У Києві проходить Кліматичний марш (ФОТО, ВІДЕО)

Учасники вимагають збільшити фінансування у Держбюджеті на заходи зі скорочення викидів парникових газів.

2 хв на прочитання26 Вересня 2021, 13:32
Поділитись:

Сьогодні о 12.00 у Києві, на Михайлівській площі, розпочався Кліматичний марш. Його оранізувала ГО "Екодія".

Екоактивісти вийшли на вулиці, аби ще раз нагадати чиновникам про найбільшу загрозу для людства — зміну клімату та природні катаклізми, пов’язані з нею.

"Кліматична криза – реальність, з якою доведеться стикатися не лише майбутнім поколінням. Ми відчуваємо її наслідки вже зараз. Жахливі повені в Європі, Китаї, Індії. Лісові пожежі, викликані аномально спекотною погодою, в Канаді, Туреччині, Чорногорії. Десятки тисяч людей постраждали, сотні загинули", - кажуть організатори акції.

Фото: greenpost.ua

Вони наводять приклад того, що у Запорізькій області фіксують смерчі, Одесу заливають повені, пилова хмара з Сахари накриває всю країну, липень у столиці вкотре б’є температурні рекорди.

"Вже зараз в небезпеці тисячі людських життів, гектари лісів, наші домівки і наші гроші, які доведеться витрачати на боротьбу із наслідками кліматичної кризи. Якщо нічого не змінювати, далі ставатиме лише гірше", - впевнені учасники акції.

Екоактивісти вимагають збільшити фінансування у Держбюджеті на заходи зі скорочення викидів парникових газів, адаптації до зміни клімату та природоохоронні заходи. Заначається, що кліматичний марш проводиться з дотриманням усіх карантинних норм.

Фото: greenpost.ua

"Кліматичний марш – це мирна громадська акція. Тому просимо поважати одні одних незалежно від будь-яких ознак та утриматися від використання політичної символіки та логотипів бізнес компаній. Ми відстоюємо спільні цінності та ідею реальних дій на подолання зміни клімату, які не варто використовувати для політичного та бізнесового піару. На марші можуть бути присутні логотипи неприбуткових організацій, ініціатив та рухів, які працюють в темах дотичних до зміни клімату та екологічних питань", - додали організатори маршу.

Нагадаємо, що 30 міст взяли участь у Всеукраїнському марші за тварин — 2021.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.