Догори
Дати відгук

30 міст взяли участь у Всеукраїнському марші за тварин — 2021 (ФОТО, ВІДЕО)

Активісти вимагають прийняти зоозахисні законопроєкти.

1 хв на прочитання05 Вересня 2021, 14:20
Фото: greenpost.uа Фото: greenpost.uа
Поділитись:

Сьогодні 5 вересня, о 12:00 сотні активістів, зоозахисників, людей доброї волі у 30 містах України взяли участь у Всеукраїнському марші за тварин — 2021.

Фото: greenpost.ua

За ініціативи гуманістичного руху UAnimals, марш відбувся в українських містах від Києва і Львова до Харкова та Сєвєродонецька.

Крім того, найбільша зоозахисна подія завланована в Антарктиді – на українській антарктичній станції «Академік Вернадський».

Фото: greenpost.ua

"Бо захист тварин на часі й тисячі не готові мовчати, коли задля розваг мучать тварин, коли живодерів виправдовують суди, а закони саботуються тими, хто має їх контролювати. Ми повинні об’єднатися заради того, щоби захистити життя та зупинити жорстокість, і показати, що людей, яким небайдуже до тварин в нашій країні – справді багато", - наголошують оранізатори акції.

 

Учасники Маршу вимагають покласти край жорстокості та захисти тварин від знущань! Цирки з тваринами, контактні зоопарки, дельфінарії, хутрові ферми та притравочні станції – це варварство, якому немає місця в сучасній Україні. Саме тому будь-які розваги, побудовані на стражданнях тварин мають залишитись у минулому, а злочини проти тварин справедливо й законно покараними.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.