Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Здоров'я
  • У Києві люди врятували одиноку маму з маленькою дочкою, яка втратила роботу та житло (відео)

У Києві люди врятували одиноку маму з маленькою дочкою, яка втратила роботу та житло (відео)

2 хв на прочитання20 Листопада 2020, 06:30
Поділитись:

Молода мама з дворічною донечкою втратила роботу й опинилася на вулиці. Жінка не знала, що робити, і з відчаю набрала 102. А далі сталося справжнє диво — одразу кілька незнайомих людей з різних міст об'єдналися, аби врятувати родину. Повідомляє "ТСН".

За словами 25-річної жінки, її мати померла, батько дитини з ними не спілкується. Попросити допомоги не було в кого, тому вона з відчаю набрала 102. На патрульних чекала з острахом.

"Не було чим платити за квартиру, не було де жити. Я просто стояла з речами на вулиці. Боялася що можуть забрати дитину", — каже Катерина.

Патрульний поліції Голосіївського району Євген Грідін каже, що в такій ситуації опинився вперше.

"У неї дійсно на руках була дитинка маленька, валіза, в сльозах була", — каже патрульний.

Жодних інструкцій на такий випадок у поліцейських не було, але залишити жінку напризволяще вони не могли.

"Вирішили пошукати в Інтернеті, по телевізору показували, що волонтери допомагають", — каже Євген.

Віра Гринишина, волонтерка з Житомира, номер якої патрульний знайшов у Мережі, розповідає, як вперше познайомилася з Євгеном:

"Чую, що мені таким офіційним голосом каже чоловік: "Я патрульний Голосіївського району міста Києва". Я така думаю: "Я в Житомирі, стою на АЗС, мені дзвонить патрульний з Голосіївського району".

І, пообіцявши передзвонити, взялася за знайомих волонтерів. Прихистити родину зголосилися на Вінниччині в будинку для мам, які потрапили в біду. Почувши, що їхніх підопічних чекають на Вінниччині, копи завезли родину на вокзал, купили квиток на потяг і дали гроші на таксі. Так завдяки ланцюжку небайдужих, Катерина з дочкою Ванессою мають тимчасове житло.

Жінка дуже вдячна всім незнайомцям, які взялися рятувати її з донечкою. Дворічна Ванесса нині усміхається, вона навіть не уявляє, що все могло скластися інакше. А її мама, натхненна участю стількох людей, тепер мріє якнайшвидше знайти роботу, щоб з часом теж запустити для когось такий ланцюжок добра.  

Тим часом в Одесі чоловік за допомогою тітушок захопив двір багатоповерхівки та порубав там усі дерева (відео).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.