Догори
Дати відгук

У Києві хірурга будуть судити за смерть 2-річного малюка

2 хв на прочитання16 Жовтня 2020, 14:31
Поділитись:

Лікарю-хірургу однієї із київських дитячих лікарень повідомлено про підозру у неналежному виконанні професійних обов’язків, що спричинило смерть 2-річного хлопчика. Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

“Повідомлено про підозру лікарю-хірургу однієї із київських дитячих лікарень за фактом неналежного виконання своїх професійних обов’язків, що спричинило смерть дитини (ч. 2 ст. 140 КК України)”, — йдеться в повідомленні.

Так, встановлено, що у лютому 2020 року до дитячої лікарні поступив 2-річний хлопчик з діагнозом “стороннє тіло стравоходу, шлунково-кишкова кровотеча під питанням”.

Лікар-хірург, який перебував на чергуванні, у порушення вимог наказу щодо маршрутів госпіталізації, відповідно до якого діти до трьох років з підозрою на стороннє тіло шлунково-кишкового тракту госпіталізуються до НДСЛ “Охматдит”, госпіталізував хлопчика в загальну хірургію для спостереження та обстеження дитини, призначивши консультацію педіатра.

“Лише через 10 годин після надходження дитини до лікарні черговий лікар призначив проведення огляду слизової оболонки стравоходу (ФГДС), під час якої у дитини виникла гостра серцева недостатність із подальшим настанням смерті”, — зазначається в повідомленні.

Повідомляється, що згідно з висновком експерта, між настанням смерті хлопчика та наявними дефектами у наданні йому медичної допомоги існує прямий причинно-наслідковий зв’язок у вигляді бездіяльності лікаря, а саме — непроведення певних досліджень при надходженні дитини до медичного закладу та упродовж його подальшого перебування у відділенні.

Надалі справа буде розглядатися у суді.

Нагадаємо, дівчинка отримала перелом черепа в дитсадочку, а вихователі не викликали швидку (відео).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.