Догори
Дати відгук

Дівчинка отримала перелом черепа в дитсадочку, а вихователі не викликали швидку (відео)

Педагоги намагалися приховати, що дитина травмувалася в закладі

1 хв на прочитання15 Жовтня 2020, 21:29
Поділитись:

В Одесі в дитячому садочку чотирирічна дівчинка отримала сильну травму голови під час прогулянки на вулиці. Вона сильно вдарилася і її майже одразу почало нудити. Проте педагоги не стали викликати медиків, а просто поклали дівчинку спати. Повідомляє "ТСН".

Шум підняли батьки дівчинки. Вони ввечері прийшли за донькою в дитячий сад, і вихователь повідомила батькові, що малеча впала та вдарилися й за дитиною потрібно поспостерігати. Якщо їй стане гірше, то потрібно звернутися до медиків. Мало того, співробітники дитячого саду наполягали на тому, щоб батьки нікому не розповідали про те, що травму дівчинка отримала в дошкільному закладі.

"Тато, ви не хвилюйтеся, поспостерігайте за дочкою ввечері, якщо вона буде погано себе почувати, то зверніться в медустанову, але я вас благаю, тільки не кажіть, що це трапилось у дитячому садку", - процитував батько дитини слова вихователя.


Увечері дитині стало гірше і її терміново госпіталізували в лікарню. Лікарі діагностували у дитини серйозну травму — перелом потиличної кістки та струс мозку. Зараз дівчинка знаходиться під наглядом медиків, а поліція з'ясовує, чому вихователі не стали надавати дитині допомогу і за яких обставин вона отримала травму.

Нагадаємо, хлопчик зламав руки на уроці, а вчитель не надав першої допомоги (відео).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.