Догори
Дати відгук

У Києві багата родина покинула в приватному пологовому будинку хвору дівчинку

При цьому ваду крихітки можна прооперувати та повністю вилікувати

2 хв на прочитання20 Липня 2020, 21:58
Поділитись:

В приватному пологовому будинку "Лелека" відмовились від новонародженої дівчинки. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив директор пологового будинку Валерій Зукін.

"Сьогодні в "Лелека" написали відмову від дитини. Я останній раз стикався з подібною ситуацією багато-багато років тому. Були й відмови, були й немовлята, яких підкидали в моїй практиці.

Тільки це все було далеко-далеко, в "радянському" минулому. З 1992 року я працюю в приватній медицині і якось такі ситуації не характерні. І ось сталося ... Народилася дитина з не такою вже критичною вадою розвитку. Ситуація вимагає медичної допомоги, але виглядає цілком виліковною й такою, яку можна скорегувати.

Бувало й гірше. Відразу скажу – вада до пологів практично не діагностується й аргумент "як її на УЗД пропустили" не працює. На жаль, УЗД – не панацея і далеко не все бачить.

І потім – навіть побачили б цю ваду на УЗД. Що робити? Вона корегується, виправляється, її можна лікувати.

Ось така ось звичайна життєва ситуація. І зовсім несподівано батьки вирішують відмовитися від дитини. Як сніг на голову. Ось так ось просто – встали, пішли й забули. Начебто дитини й немає.

... Ми довго розмовляли. Наводили аргументи. Пояснювали. Марно. Тепер дитина лежить в Лелека. Одна. І на світі у нього нікого немає, крім Лелеки", – обурюється головний лікар пологового.

"Лелека" - приватний пологовий будинок, який знаходиться в Пущі-Водиці, під Києвом. Він відкрив свої двері у 2016 році й став четвертим приватним пологовим будинком в Україні. У ньому 49 палат трьох класів: стандарт, люкс і VIP, а також 5 пологових залів та 2 операційні.

Вартість просто пологів стартує від 53 700. Пакет "Стандарт" - 62 950 грн, пакет "Люкс" 91. 600 грн, пакет "VIP" - 108 800 грн.

У коментарях до посту головного лікаря пологового будинку директор Інституту серця Борис Тодуров написав, що готовий зробити операцію безкоштовно, якщо це мова про ваду серця, але Валерій Зукін, відповів, що, на щастя, це не вада серця.

Більшість коментаторів обурені вчинком батьків, враховуючи, що це забезпечені люди.

Колишній директор Держдепартаменту з усиновлення та захисту прав дитини Людмила Волинець написала, що кожен день в Україні залишають двох дітей в пологових будинках, але вона вірить в щасливу долю саме цієї дівчинки. 

 
 
 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.