Догори
Дати відгук

У Криму в новому курортному сезоні не буде води (відео)

Місцевим мешканцям залишилося сподіватися тільки на дощі.

1 хв на прочитання22 Квітня 2021, 13:28
У Криму в новому курортному сезоні не буде води У Криму в новому курортному сезоні не буде води
Поділитись:

Окупаційна влада Криму заявила, що на курортний сезон на півострові води не вистачить. Це стосується не лише туристів, а й місцевих мешканців. Так, із наступного тижня в анексованій Алушті вдвічі скорочують подачу води для кримчан, повідомляють «Секретні матеріали».
Водосховища один за одним висихають. Росіяни заявляли, що будуть опріснювати воду, та це поки не почали реалізовувати.
«Ймовірно, місцевим мешканцям залишилося сподіватися хіба що на сили природи — дощі. Адже ані води, ані туристів Крим, принаймні цьогоріч, не дочекається», — йдеться в матеріалі.
Нагадаємо Україна забезпечувала до 85 % потреб півострова у прісній воді через Північно-Кримський канал, що з'єднує головне річище Дніпра з півостровом. Після окупації Криму Росією у 2014 році постачання води на півострів припинили.


У 2020 році ситуація з водопостачанням у Криму досягла критичного рівня через посуху й обміління водосховищ. У багатьох містах і селах окупаційна влада обмежила постачання води.
Влада України заявляє, що відновлення подачі води через Північно-Кримський канал до Криму можливе тільки після деокупації півострова.
Водночас фахівці вважають, що відновити подачу води до Криму Північно-Кримським каналом технічно неможливо, оскільки за минулі роки він прийшов у цілковиту непридатність.

Тим часом під Києвом знущаються з ведмежат і левенят у контактному зоопарку (фото, відео 18+).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Еко