Догори
Дати відгук

Під Києвом знущаються з ведмежат та левенят у контактному зоопарку (фото, відео 18+)

На фермі експлуатують 5 ведмежат и 4 левеняти.

2 хв на прочитання21 Квітня 2021, 19:22
Під Києвом знущаються з ведмежат та левенят у контактному зоопарку Під Києвом знущаються з ведмежат та левенят у контактному зоопарку
Поділитись:

Зоозахисники продовжують активну протестну кампанію проти власників контактних зоопарків. Зокрема, проти Ясногородської страусиної ферми,  де за словами активістів UAnimals   жорстоко експлуються тварини.  

Фото власників страусиноі ферми на територіі якоі відкрили контактний зоопарк з ведмежатами і левенятами, родини Акименко,   оприлюднили Фейсбуці. На світлинах — чоловіки тримають за вуха та хвіст, вочевидь, вже мертвих  лисиць. 

Активісти стверджують, що утримання диких тварин регулюється законодавча, а саме наказом Мінприроди № 429 Про затвердження Порядку утримання та розведення диких тварин, які перебувають у стані неволі або в напіввільних умовах. У кожного левеняти й ведмедика повинен бути вольєр у 200 кв м, басейн, ґрунт та решта умов, яких не дотримуються в контактних зоопарках.

На відео, яке оприлюднили активісти спільноти "Допомога тваринам" видно, що таких умов для диких тварин власники ферми не створили.

"Ми закликаємо вас не підтримувати бізнес, який будується на жорстокому поводженні з тваринами та їхній експлуатації! Жодне фото та жодні лайки не варті їхніх страждань!", - закликають зоозахисники. 

На відео видно, як відвідувачі зоопарку "граються" з тваринами та намагаються їх потримати і помацати. 

Зоозахисники нагадують, що тварини у контактних зоопарках, так само як і тварини у фотографів, які пропонують із ними фото чи цілі фотосесії – це «витратний матеріал». Левенята й тигренята до кінця сезону зазвичай мають незворотні зміни – важкий рахіт, неврологічні розлади, патології ШКТ.  

До слова, на набережній Ірпеня знайшли непритомну лисицю: тварину намагаються врятувати (ФОТО).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.