Догори
Дати відгук

У Херсоні безкоштовно стерилізують і вакцинують безпритульних тварин

Благодійний проєкт триває тиждень

1 хв на прочитання12 Серпня 2021, 20:01
Фото: Херсонська міська рада Фото: Херсонська міська рада
Поділитись:

У Херсоні триває благодійний проєкт стерилізації безпритульних тварин. Про це повідомляється на сайті Херсонської міської ради.

«Нагадаємо, що між МКП «Гарантія» та ТОВ «Чотири лапи Україна» було укладено договір про співпрацю, мета якого — проведення спільного науково-благодійного проєкту з обміну ветеринарним досвідом, а також безкоштовної стерилізації, дезінфекції, вакцинації проти сказу та ідентифікації безпритульних тварин у місті Херсоні», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що з понеділка по четвер ловці комунального підприємства «Гарантія» разом з представниками товариства  «Чотири лапи Україна» відловлюватимуть безпритульних собак по місту, а в п’ятницю, 13 серпня, всі охочі безкоштовно зможуть вакцинувати та стерилізувати безпритульну тварину (лише собаку).

ТОВ “Чотири лапи Україна” є представником міжнародної організації із захисту тварин FOUR PAWS International (ЧОТИРИ ЛАПИ) в Україні. Вони вже співпрацюють з місцевою владою в таких містах України, як Львів, Чернівці, Умань, Ізмаїл, Жашків та багато інших.

Нагадаємо, що в Києві ветклініка проводить експеримент, щоб знайти вуличним собакам нових господарів.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.