Догори
Дати відгук

У Дніпрі каву дають безкоштовно за пластикові пляшки (відео)

Таку акцію запустила одна з кав'ярень міста.

1 хв на прочитання26 Лютого 2021, 09:05
Фото «Суспільне» — каву дають безкоштовно за пластикові пляшки Фото «Суспільне» — каву дають безкоштовно за пластикові пляшки
Поділитись:

В одній із кав'ярень Дніпра стартувала акція з обміну пластикових пляшок на безкоштовну каву. За словами організаторів, гроші, вторговані після утилізації, підуть до благодійного фонду, що опікується тваринами у притулках. Повідомляє «Суспільне».

За 5-кілограмовий пакет, наповнений пляшками, можна безплатно випити еспресо, за 10-кілограмовий — еспресо або фільтр-каву, а за 15-кілограмовий — вибрати будь-який напій закладу.

Містянка Владислава Миколюк принесла пластик на утилізацію та отримала безкоштовне капучино. Каже: вдома назбирала два пакети пляшок.

«Ми розуміємо, що не вплинемо на проблему з пластиковими відходами, ми не змінимо проблему, але суть у тому, щоб запустити «вірус» здорового ставлення до сортування», — сказала вона.

Перш ніж обміняти пластик на каву, пляшки потрібно підготувати, це одна з умов акції. Їх треба помити, очистити від плівок та етикеток і спресувати.

Для пляшок купили спеціальний смітник, одна з переробних компаній міста безплатно вивозити пластик із кав'ярні. Купують його в кав'ярні приблизно за 6 гривень за кілограм. Власниця закладу Тетяна Собко розповіла, що хотіла б, щоб акцію підтримали й інші заклади міста.

«Грошима, які ми отримаємо після здачі пластика на утилізацію, ми допоможемо тваринам. Це можуть бути або корм, або пелюшки, або, можливо, якась медична допомога», — сказала власниця.

Обміняти пластикові пляшки на каву можна до 9 березня.

Нагадаємо, що сміття врятувало життя чоловіка в Тихому океані (відео, фото).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.