Догори
Дати відгук

Сміття врятувало життя чоловіка в Тихому океані (відео, фото)

Моряк пробув у воді без їжі та води 16 годин

2 хв на прочитання25 Лютого 2021, 23:48
Сміття врятувало життя чоловіка в Тихому океані Сміття врятувало життя чоловіка в Тихому океані
Поділитись:

У Тихому океані сміття врятувало життя чоловікові, який випав за борт. 52-річний інженер Відам Перевертилов без рятувального жилета опинився у воді, коли впав зі свого вантажного судна. Повідомляє новозеландський портал Stuff.

За словами сина потерпілого, днями, рано вранці в машинному відділенні його батьку стало зле. Він відчув жар, запаморочення і вирішив вийти на палубу, щоб провітритися, але звідти звалився за борт. Син припускає, що батько міг втратити свідомість. Не знаючи, що за бортом людина, корабель поплив далі.

Щосили намагаючись втриматися на плаву до сходу сонця, моряк помітив на горизонті темну пляму і вирішив плисти до неї. Це виявився викинутий, ні до чого не прив'язаний буй.

«Він ніяк не був закріплений, це був просто шматок морського сміття», — розповів син Перевертилова.

Фото - Stuff

Екіпажу судна знадобилося близько шести годин, щоб помітити, що їх інженер зник. Тоді капітан розвернув корабель. Команда визначила приблизне місцеперебування загубленого члена екіпажу за робочими журналами. Згідно з якими Перевертилов останній раз був на борту о 4 годині ранку: тоді корабель перебував приблизно за 740 км на південь від південних островів Французької Полінезії.

Екіпаж передав повідомлення про лихо місцевим судам. До пошуку приєдналися й літаки французького військово-морського флоту з Таїті, а метеорологічна служба Франції вивчала напрямки та швидкість вітрів, щоб прорахувати можливу зміну місця розташування інженера.Зрештою чоловіка знайшло і підібрало його ж судно. Він пробув у воді без їжі та води 16 годин. За словами сина, батько виглядав постарілим на 20 років і дуже втомленим.

Нагадаємо, на світ з'явилося диво-цуценя з 6 ногами та двома хвостами (відео). Тваринка здорова та зможе вести повноцінне життя.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.