Догори
Дати відгук

У ДАЗВ проігнорували проблему чорнобильських пожеж

Під час презентації звіту керівника ДАЗВ журналісти так і не отримали відповіді на своє питання.

1 хв на прочитання25 Лютого 2021, 17:08
У ДАЗВ масштабні Чорнобильські пожежі не вважають причиною збільшення потужностей радіаційного забруднення у Чорнобильській зоні У ДАЗВ масштабні Чорнобильські пожежі не вважають причиною збільшення потужностей радіаційного забруднення у Чорнобильській зоні
Поділитись:

У ДАЗВ вирішили не коментувати вплив масштабних Чорнобильських пожеж навесні 2020 року на міграцію радіонуклідів. Про це стало відомо 25 лютого під час презентації звіту т.в.о голови установи Андрія Пляцка.

У першій частині презентації доповідач зауважив, що в цілому за 2020 рік суттєвих змін в радіаційному стані на території Зони відчуження не спостерігалося. 

Журналісти GreenPost одразу поставили в загальному чаті запитання про те, а як саме виплинули Чорнобильські пожежі 2020 року на міграцію радіонуклідів та підвищення радіаційного фону на території самої ЧЗВ.

Запитання не залишилося непоміченим доповідачем. Принаймні, йому пошепки сказали "Включи чат". Після чого доповідач вимкнув свій мікрофон і почав про активно радитися з колегами.

На жаль, конкретної відповіді на поставлене запитання GreenPost не дочекався. Хоча, на ще одне запитання із чату представники ДАЗВ відповіли наприкінці презентації.

Нагадаємо, що раніше GreenPost уже публікував розслідування на тему того, що зараз відбувається у ЧЗВ. Адже даними екологічних активістів,17 та 18 листопада в зоні відчуження відбувся сплеск радіації на станції моніторингу біля Сховища відпрацьованого ядерного палива СВЯП-2.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost
Річниця обміну легендарних «азовців»: роспропаганда демонізувала їх, та кумівство Путіна обнулило «боротьбу з неонацизмом»
4 хв на прочитання28 хвилин тому
Літак Airbus A320 «Уральських авіаліній». Скріншот
Санкції руйнують авіацію РФ: літаки російських авіакомпаній стали вдвічі частіше ламатися в польоті
9 хв на прочитання2 години тому
Вчені розповіли, який продукт знижує ризик судинних захворювань
1 хв на прочитання2 години тому
Жертвою емоційного вигоряння може стати будь-яка людина, яка досить тривалий час перебуває у стані стресу: як це подолати
6 хв на прочитання3 години тому
2024 року Росія планує збільшити військові витрати майже на 70 % — Bloomberg
2 хв на прочитання4 години тому
Які фіолетові фрукти та овочі можуть захистити від діабету
1 хв на прочитання5 годин тому
Російські школи почали закуповувати обладнання для безпілотників на мільйони рублів
1 хв на прочитання6 годин тому
Секретна японська їжа для довголіття: названо доступний усім продукт
1 хв на прочитання7 годин тому