Догори
Дати відгук

У ДАЗВ проігнорували проблему чорнобильських пожеж

Під час презентації звіту керівника ДАЗВ журналісти так і не отримали відповіді на своє питання.

1 хв на прочитання25 Лютого 2021, 17:08
У ДАЗВ масштабні Чорнобильські пожежі не вважають причиною збільшення потужностей радіаційного забруднення у Чорнобильській зоні У ДАЗВ масштабні Чорнобильські пожежі не вважають причиною збільшення потужностей радіаційного забруднення у Чорнобильській зоні
Поділитись:

У ДАЗВ вирішили не коментувати вплив масштабних Чорнобильських пожеж навесні 2020 року на міграцію радіонуклідів. Про це стало відомо 25 лютого під час презентації звіту т.в.о голови установи Андрія Пляцка.

У першій частині презентації доповідач зауважив, що в цілому за 2020 рік суттєвих змін в радіаційному стані на території Зони відчуження не спостерігалося. 

Журналісти GreenPost одразу поставили в загальному чаті запитання про те, а як саме виплинули Чорнобильські пожежі 2020 року на міграцію радіонуклідів та підвищення радіаційного фону на території самої ЧЗВ.

Запитання не залишилося непоміченим доповідачем. Принаймні, йому пошепки сказали "Включи чат". Після чого доповідач вимкнув свій мікрофон і почав про активно радитися з колегами.

На жаль, конкретної відповіді на поставлене запитання GreenPost не дочекався. Хоча, на ще одне запитання із чату представники ДАЗВ відповіли наприкінці презентації.

Нагадаємо, що раніше GreenPost уже публікував розслідування на тему того, що зараз відбувається у ЧЗВ. Адже даними екологічних активістів,17 та 18 листопада в зоні відчуження відбувся сплеск радіації на станції моніторингу біля Сховища відпрацьованого ядерного палива СВЯП-2.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.