Догори
Дати відгук

У Чорнобильській зоні помітили величезну кількість унікальних тварин

Йдеться про фіксацію лосів.

1 хв на прочитання07 Квітня 2024, 16:40
У Чорнобильській зоні помітили величезну кількість унікальних тварин.
Фото: Сергій Домашевський У Чорнобильській зоні помітили величезну кількість унікальних тварин. Фото: Сергій Домашевський
Поділитись:

У Чорнобильській зоні на території Київської області помітили рекордну кількість унікальних тварин — йдеться про фіксацію лосів. Про це стало відомо з офіційного повідомлення, опублікованого прес-службою Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника. 

Періодично працівники заповідника проводять моніторинг птахів на водоймі-охолоджувачі ЧАЕС

У Чорнобильській зоні помітили величезну кількість унікальних тварин
У Чорнобильській зоні помітили величезну кількість унікальних тварин.
Фото: Сергій Домашевський

"Заодно, що спостерігало за іншими тваринами, так і вдалося цього року зустріти рекордну кількість лосів. Вони помітили, що рекордна кількість лосів – сімнадцять. П'ять із них на розподільній греблі, а ще дванадцять тварин побачили по греблі вздовж річки Прип'ять. Зрозуміло, всіх не помітили", - йдеться у повідомленні. 

Річка є перешкодою для мігруючих лосів, які не поспішають її перетинати і концентруються", — пояснили вчені. А от цього року птахів дуже мало для цього періоду. Зафіксувати вдалося лише 4 баклани, 3 хресні на 11 орланів. Фахівці сподіваються, що більше пернатих з'явиться згодом. Лосів через зменшення чисельності внесено до Червоної книги України.

Більше новин читайте на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.