Догори
Дати відгук

У частини людей є природний імунітет від COVID-19

Вчені дійшли такого висновку та з'ясували, як це трапляється

1 хв на прочитання05 Серпня 2020, 23:16
Поділитись:

Деякі люди можуть мати природний імунітет до нового коронавірусу після контакту з інфекціями з того ж сімейства вірусів. Як свідчить нове дослідження, такий ефект може мати навіть зараження вірусами, які викликають звичайну застуду. Більшість коронавірусів викликають лише м'які чи помірні симптоми у людей, поводячись як гострі респіраторні інфекції. Як повідомляє УНІАН, посилаючись на Newsweek, імунна система використовує білі кров'яні тільця, відомі як T-клітини, для боротьби з цими патогенами.

Новий коронавірус, який заразив понад 4 мільйони людей тільки в США, належить до того ж сімейства, що і звичайна застуда. Т-клітини можуть допомогти відбити COVID-19, навіть якщо людина ніколи не контактувала до цього з новим коронавірусом. 

Вчені вказують на феномен, який називають пам'яттю Т-клітин. Він дозволяє кров'яним тільцям реагувати на типи інфекцій, з якими вони раніше контактували. Згідно з дослідженням, яке було опубліковане в журналі Science, у 20-50% людей, які ніколи не контактували з новим коронавірусом, спостерігалася "значна реакція Т-клітин" на нього. Феномен "може пояснити аспекти диференціальних клінічних наслідків COVID-19, впливу епідеміологічних моделей колективного імунітету або вплинути на ефективність потенційних вакцин проти COVID-19". 

В липні журнал Nature опублікував підсумки досліджень Т-клітин. В них було вказано, що феномен пам'яті таких кров'яних тілець був виявлений у пацієнтів, які одужали від COVID-19. Їхні імунні клітини реагували на різні штами нового коронавірусу.

Тим часом, в Києві в суді приховували хворобу судей, далі працювали та могли заражати людей.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Здоров'я