Догори
Дати відгук

У Британії знайшли найбільш отруйний у світі сад, повний небезпечних рослин

Для догляду за садом персоналу доводиться надягати захисні костюми.

1 хв на прочитання14 Липня 2021, 12:00
У Британії знайшли найбільш отруйний у світі сад, повний небезпечних рослин У Британії знайшли найбільш отруйний у світі сад, повний небезпечних рослин
Поділитись:

У британському графстві Нортумберленд туристів запрошують до найотруйнішого саду у світі, в якому є лише небезпечні для людини рослини. На вході — величезні залізні ворота з черепом і кістками та написом «Ці рослини можуть вас вбити», повідомили у виданні Mirror.

Зазначається, що відвідувати сад можна лише з гідом. Туристам суворо забороняється нюхати, чіпати або куштувати будь-які рослини, оскільки деякі  відвідувачі втрачали свідомість після вдихання парів квітів під час прогулянки.

В саду живуть приблизно сто «отруйних, дурманних і наркотичних» рослин, серед яких є красиві квіти зі смертельними ягодами, листям і стеблами.

Ідея відкрити такий незвичайний сад належить герцогині Нортумберлендській, яка вирішила відійти від концепції парку зі звичайними травами. Головний садівник Тревор Джонс заявив, що чимало  рослин є звичними для відвідувачів.

«Це звичайні рослини. Насправді, більшість із них — це ті, які ми називаємо кімнатними або садовими рослинами. Вони ростуть у садах у багатьох людей, але мало хто знає, наскільки вони небезпечні насправді», — зазначив він.

Для догляду за садом персоналу доводиться вдягати захисні костюми.

До слова, у Кувейті повітря на сонці розжарилося до +70 градусів, а в тіні температура піднялася до +53. Останній раз така спека тут була 70 років тому.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.