Пʼятниця, 30 Жовтня 2020
Догори
Дати відгук

Тисячі людей в Україні сьогодні садили дерева (фото)

1 хв на прочитання17 Жовтня 2020, 19:32
Поділитись:

Тисячі людей сьогодні приєдналися до Акції з висадження 1 000 000 дерев у рамках глобального екологічного проєкту "Озеленення України".

По всій території України лісівники, представники влади, громадськість та ініціативні жителі області сьогодні висаджують дерева - у парках, лісах та скверах.

У Рівненській  області на площі 35 га планувалося висадити понад 215 тисячі штук сіянців основних лісоутворюючих порід.

Лісівники Полтавщини висаджували дерева по всій області, повідомили на офіційній сторінці обласного управління у Facebook. У лісгоспах посадили 44 500 нових дерев, серед яких сосна, дуб, ясен. Таким чином, лісогосподарські підприємства області висадили дерева на площі 9.2 га. 

На Житомирщині ДП «Лугинський спецлісгосп» долучився до акції. Створення лісових культур було проведено на території Липниківського лісництва у кварталі 55 на площі 0,7 га. Було висаджено майже 4 тисячі однорічних сіянців сосни звичайної та модрини європейської. 

На Закарпатті  поліція долучилася до загальноукраїнського проєкту з озеленення нашої країни. Майже три сотні молодих деревцят сьогодні, 17 жовтня, висадили закарпатські поліцейські. Завдяки правоохоронцям та волонтерам у кожному куточку Закарпаття зелених насаджень стало більше.

Оголошення результатів проведення акції «1 000 000 дерев за 24 години» відбудеться на пресконференції 19 жовтня о 12:00.   Організатори наголошують, що висадка – це найпростіший і найдієвіший спосіб боротьби з кліматичними змінами, які відчувають всі.

Нагадаємо, сьогодні по всій території України пройшло акція «Озеленення України», у рамках якої організатори планують осіннє висаджування мільйона дерев за 24 години.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.