Догори
Дати відгук

Три популярні та смачні продукти, які підвищують кров’яний тиск

Відомо, що вони підвищують артеріальний тиск на 17%.

1 хв на прочитання03 Березня 2023, 10:30
Поділитись:

Сосиски, шинка та бекон можуть підвищити кров’яний тиск. Дослідження показують, що три популярні у Великобританії продукти, які зазвичай їдять на сніданок, можуть погано позначитися на серці. Відомо, що вони підвищують артеріальний тиск на 17%.

Гіпертонія, або високий кров’яний тиск – це одна з причин розвитку хвороб серця, виникнення інсульту та інфаркту. У цілому м’ясо вважається корисним продуктом, але залежить від його виду. Наприклад, червоне м’ясо (яловичина, свинина тощо), як зазначає NHS, містить багато білків, вітамінів, мінералів.

Але такі різновиди м’ясних продуктів, як бекон, шинка, сосиски, навпаки, можуть зашкодити організму. Вони підвищують ризик розвитку гіпертонії, тому по можливості їх слід уникати.

Згідно з результатами дослідження, опублікованими в Американському журналі клінічного харчування, червоне м’ясо може підвищити артеріальний тиск на 17%. У цьому дослідженні брали участь 44 616 жінок із Франції. З’ясувалося, що найгірша ситуація з підвищеним тиском була у тих, хто їв п’ять чи більше порцій червоного м’яса на тиждень.

Більше того, у статті, опублікованій у Critical Reviews in Food Science and Nutrition, йдеться, що всього 50 г м’яса щодня вистачить для підвищення ризику гіпертонії.

Причина, через яку шинка, бекон, сосиски підвищують ймовірність розвитку гіпертонії – у тому, що міститься багато солі.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Здоров'я