Догори
Дати відгук

Три неочевидні лайфхаки схуднення: поради від фітнес-тренера

Для більшості людей мрія схуднути залишається недосяжною, але її можна здійснити.

1 хв на прочитання14 Червня 2024, 17:17
Фото ілюстративне Фото ілюстративне
Поділитись:

Мрія схуднути є в дуже багатьох людей, але для більшості з них вона залишається нездійсненною. Фітнес-тренер Віктор Мандзяк ділиться трьома лайфхаками, які допоможуть її здійснити.

Лайфхак 1: Їсти з меншого посуду

На відчуття насичення і ситості впливає усвідомлення нами кількості поглинутої їжі: якщо ми думаємо, що вже з’їли багато, то почуваємося ситими. Одна і та ж їжа в меншому посуді здається обʼємнішою.

Лайфхак 2: Їсти суп

Вода не робить нас ситими, бо швидко покидає шлунок після споживання, та й калорій не містить в собі, щоб стимулювати різні гормони ситості (інсулін, GLP-1, лептин тощо). Але це якщо це йдеться про воду в складі супу. Супи ситні, а люди, що їх вживають, зазвичай стрункіші.

«Але будьмо реалістами: якщо твоя рідка страва — борщ на шпондері з майонезом і куском білого хліба, то то троха не той «жироспалюючий» суп, про який говорить наука», — іронізує Віктор Мандзяк.

Лайфхак 3: Їсти клітковину

Овочі, фрукти, крупи і бобові містять клітковину, яку ще донедавна вважали чимось зайвим і непотрібним у раціоні — відходами. Тепер ми знаємо, що клітковина оздоровлює, зокрема годує бактерій товстого кишківника,  а також знижує засвоюваність калорій і сприяє ситості.

Більше новин читайте на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.