Догори
Дати відгук

Три компоненти, яких не має бути у шампуні

Потрібно уважно вивчити склад шампуню, перш ніж використовувати його за призначенням.

1 хв на прочитання26 Лютого 2023, 16:08
Поділитись:

Волосся жінки завжди було важливим атрибутом краси. Але у намаганнях зробити його густим і шовковистим дуже важливо приділити необхідну увагу засобам. «Автопарус» наголошує, що сепршу слід уважно вивчи склад шампуню — і тільки потім використовувати його за призначенням.

Яких же компонентів не має бути в шампуні?

SLS — Sodium Laureth Sulfate. У шампуні він відповідає за піноутворення. Хімічний склад цього компонента дозволяє йому потрапляти в кров через пори шкіри та накопичуватись у тканинах печінки, серця й очей. Це токсичний мутаген, який може порушувати метаболізм. Якісні шампуні практично не містять цієї речовини.

Sodium Lauruulaureth Sulfate. Багато виробників часто маскують цей компонент як «витяжку кокоса». Це дуже дешевий і досить шкідливий продукт нафтопереробки. Він набагато підвищує схильність людини до алергії, викликає лущення шкіри (лупа), почервоніння, висипання.

TEA, DEA. Інгредієнт, який часто зустрічаються у складі шампунів, як дешевих, так і дорогих. Здатний викликати алергію, сухість шкіри голови та подразнення очей.

Тимчасом мийте голову рідше, щоби шкіра голови не пересихала й не ушкоджувалася структура волосся — лікар.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.