Догори
Дати відгук

Трапляється раз на 70 мільйонів вагітностей: в Австралії жінка вагітна двома парами однояйцевих близнюків

Медики вражені.

2 хв на прочитання21 Січня 2024, 11:56
Результати УЗД Ебоні Епс. Фото: Ebony Apps / CATERS NEWS Результати УЗД Ебоні Епс. Фото: Ebony Apps / CATERS NEWS
Поділитись:

23-річна австралійка Ебоні Епс вагітна відразу двома парами однояйцевих близнюків. Пологи шляхом кесарського розтину заплановані на квітень. Медики вражені таким рідкісним випадком, який трапляється один раз на 70 мільйонів вагітностей. Про це повідомляє The New York Post.

Австралійка була приголомшена, коли дізналася, що вагітна двома парами ідентичних близнюків одночасно.

«Наш лікар сказав нам, що вагітність четвірнею трапляється приблизно один раз на 700 тисяч, а вагітність двома парами однояйцевих близнюків — ще більш рідкісна», — говорить вона.

Шанси на таку вагітність становлять приблизно 1 на 70 мільйонів.

Молодій парі спочатку сказали, що вони очікують двійню, під час першого сканування у вересні минулого року. Однак через місяць лікарі виявили, що в кожному з мішків було по два немовляти, а це означає, що Епс вагітна двома наборами ідентичних близнюків.

Австралія Вагітність Однояйцеві близнюки Ебоні Епс
23-річна Еппс та її партнер, 21-річний Джейден, чекають на появу четверняток у квітні цього року, а медики також дивуються надзвичайно рідкісній вагітності. Фото: Ebony Apps / CATERS NEWS

Після двох викиднів до цієї вагітності Епс була в повному невіданні, коли їй сказали, що вона носить чотирьох дітей.

«Я мало не знепритомніла, коли ми дізналися, що їх четверо, а Джейден не мав слів. Ніщо не може підготувати вас до такої новини», — згадує вона.

Наразі молода пара живе в однокімнатній квартирі, і вони були стурбовані тим, як вони зможуть забезпечити своє несподівано численне потомство.

«З огляду на те, що ми дізналися, що у нас буде чотири дитини, а не одна, як ми думали, все йде гладко і добре», — заявила майбутня мама.

Незабаром пара також дізнається стать своїх близнюків,

Епс запланувала кесарський розтин на квітень, і пара намагається якомога краще підготуватися до чотирьох своїх новонароджених дітей.

«Наступного тижня ми переїжджаємо в новий будинок, і ми в процесі придбання більшої машини. Коли ми вперше дізналися цю новину, ми обидва були в стані повного шоку і дуже хвилювалися про те, як будемо доглядати і забезпечувати чотирьох новонароджених, але я знаю, що ми з цим упораємося», — сказала оптимістично налаштована Епс.

Більше новин читайте на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.