Догори
Дати відгук

The Economist — в Україні вакцина від COVIDу буде не раніше 2023 року. Шмигаль обіцяє вже в лютому

Як пише британське  видання, наша країна  — у списку країн, які отримають найпізніший доступ до вакцини. 

2 хв на прочитання27 Січня 2021, 14:51
Поділитись:

Вакцинація від ковіду стає питанням номер один у світі. І поки країни ЄС, США та Канада масово викцинують населення, Україна зможе отримати широкий доступ до вакцини від коронавірусу не раніше 2023 року.

Про це пише The Economist сьогодні, у середу 27 січня.  Йдеться про те, що  у країнах Європи, США, Сінгапурі, Об'єднаних Арабських Еміратах і Гонконзі  вакцина буде доступна  в широкому доступі до кінця 2021 року.

А от Україна отримає вакцину останньою. Як пише британське  видання, наша країна  — у списку країн, які отримають найпізніший доступ до вакцини.  Велика частина цих країн перебувають на Африканському континенті.

Авторитетне видання зазначає, що прогнози аналітиків ґрунтуються на угодах про постачання, обмеженості виробництва, невпевненості у вакцинах, а також чисельності населення та доступності медпрацівників.

А прем'єр-міністр України Денис Шмигаль  сьогодні під час засідання Кабміну заявив, що  Україна почне вакцинацію вже в лютому.  Як сказав Шмигаль, Уряд затвердив два важливих документи, які дадуть змогу закуповувати нові ефективні препарати та вакцини без зайвих законодавчих бар’єрів. Звісно, йдеться про обмежений доступ до вакцини і про українців, які увійшли до тих категорій, які підпадають під першу хвилю вакцинації.

Прем'єр повідомив, що в Україні паралельно з державною має початися платна вакцинація.

Як стало відомо раніше, фонд ЮНІСЕФ закупив для України 1,2 млн ПЛР-тестів для виявлення в організмі коронавірусу. Україна не витратила на придбання цих тестів ні копійки.  Усі необхідні кошти сплатив Світовий банк. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.