Російські «ура-патріоти» не розуміють, що Росія на краю поразки. У цьому переконаний російський топ-блогер Дмитро Чернишев.
«Їм здається, що так не буває — адже путінська армія наступає, адже значна частина України захоплена, адже Київ не так далеко. "Ура! Мы ломим; гнутся шведы. О славный час! О славный вид! Ещё напор — и враг бежит". Буває. Так буває, що наступ вимушений — відчайдушний і безнадійний. Так буває, що капітулювати доводиться на чужій території зовсім недалеко від столиці противника», — говорить блогер.
Він нагадує про події сторічної давнини, коли в 1918 році німці змушені були наступати, оскільки їм більше нічого не залишалося.
«Тому що всім було зрозуміло, що ось-ось прийде допомога від американців, і це буде кінець. І німці, знаючи, що війну на виснаження вони програють, пішли у безнадійний Весняний наступ. І дійшли майже до самого Парижа. І мріяли розміняти захоплену територію на почесний мир. Але досягши значного оперативного успіху, німці повністю програли стратегічно. Війська були виснажені до краю, техніки майже залишилося, союзники зламали німецькі шифри і знали всі плани німецького штабу», — розповідає Дмитро Чернишев.
Проте, веде далі він, вимотавши німців у в'язкій обороні, союзники завдали удару у відповідь. Їхня технічна перевага була вирішальною.
«На кожен німецький аероплан припадає щонайменше п'ять англійських та американських. На один німецький армійський буханець хліба припадає п'ятдесят банок м'ясних консервів на тій стороні», — писав Ремарк у книзі «На Західному фронті без змін».
Становище Німеччини стало критичним.
«Економіка країни була у дупі. Армія воювати не хотіла. У тилу зростало невдоволення. Віра в кайзера була втрачена. Генштаб проінформував Вільгельма, що воєнний стан Німеччини безнадійний. Людендорф заявив, що не гарантує, що фронт утримається ще хоча б 24 години. І німці здалися. Незважаючи на те, що зовсім нещодавно стояли під Парижем. Вони пішли з усіх захоплених земель — із Франції, Бельгії, Люксембургу й Ельзасу-Лотарингії. Борги з репарацій за Першу світову німці виплатили повністю у 2010 році», — підкреслює блогер.
Нагадаємо також, що, розпочавши «спецоперацію», Путін припустився трьох прорахунків — екс-посол США в Україні.
А тимчасом 728 ракет = 1 блекаут: статистика обстрілів показує, що Росія починає економити ракети.