Догори
Дати відгук

Тарифи на газ можуть бути незмінними цілий рік

«Нафтогазу» доручили продавати блакитне паливо за фіксованою ціною.

1 хв на прочитання03 Березня 2021, 15:15
Поділитись:

Уряд доручив Мінекономрозвитку подати на розгляд рішення, якими передбачається зобов'язання для компанії «Нафтогаг» продавати газ для потреб населення та теплоенерго за фіксованою ціною з квітня цього року до травня 2022 року.

Це доручення було прийнято Кабміном на сьогоднішньому засіданні.

«Визначити сприяння розвитку ринку природного газу в Україні та забезпечення безпеки постачання побутовим споживачам, у тому числі вразливим, зокрема, шляхом продажу «Укргазвидобуванням» у березні 2021 року природного газу постачальникам газу та виробникам теплової енергії для потреб споживачів житлово-комунальних послуг, у тому числі ОСББ та ЖБК за фіксованою ціною на період з 1 квітня 2021 року до 30 квітня 2022 року в обсягах, які необхідні для задоволення потреб цих категорій споживачів у цьому періоді», — розповів в. о. міністра енергетики Юрій Вітренко..

Крім цього, передбачається, що компанія «Укргазвидобування», яка входить до групи «Нафтогаз», із квітня 2021 року продаватиме 100 % обсягів товарного газу всім учасникам ринку природного газу на умовах не гірших, ніж для групи «Нафтогаз».

Тим часом Кабмін похвалився сумнівними здобутками за рік.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Енерго