Догори
Дати відгук

Син жінки, органи якої пішли на трансплантацію: я плакав і думав, що так би зробила моя мама

Родина Наталії Миколишин знала, що у голові жінки аневризма, яка могла розірватися будь-якої секунди.

2 хв на прочитання05 Січня 2021, 15:43
Фото ілюстративне Фото ілюстративне
Поділитись:

Син Наталії Миколишин, органи якої продовжили життя чотирьом людям, розповів, як медики намагалися врятувати життя жінці та як далося рішення віддати органи на трансплантацію.

Син пані Наталії — Любомир Миколишин, у коментарі  wz.lviv.ua,  розповів, що його мамі було лише 47 років. Родина Наталії Миколишин знала, що в голові жінки аневризма, яка могла розірватися будь-якої секунди. Попри неймовірні зусилля медиків, врятувати жінці життя не вдалося.

Наталія Миколишин, Фото з альбому Любомира Миколишина.

«До мене підійшов один із лікарів, який займається такими операціями, та завідувачка реанімації. Розповіли, що лікарня робить трансплантацію органів, запитали, чи дали би ми згоду на трансплантацію. Бабці, яка була шокована, а також рідному братові моєї мами, Романові, не кажучи вже про мене, прийняти таке рішення було дуже важко… Хоча я чомусь не вагався жодної секунди. Поставив себе на міс­це мами. Я плакав і думав: «Так би зробила моя мама». Усе своє життя вона допомагала всім — безкорисливо, не чекаючи жодної відплати. Я прийняв це не­ймовірно важливе рішення лише тому, що це було у стилі мами», — розповів Любомир Миколишин.

Він також зауважив, що  коли  стояв у фойє лікар­ні, йому показали відео 39-річної жінки, якій повинні були пересадити мамину печінку. У неї є 11-річна донька. І для неї це єдиний шанс, бо вона повинна жити заради своєї дитини.

«Такою була і моя мама, яка жила заради нас з Ігорем. Тож я ще раз переконався у правильності прийнято­го рішення: якщо це можливо, нехай люди живуть», — говорить Любомир.

Нагадаємо, родина із заходу країни дала дозвіл на трансплантацію й медики врятували чотири життя.  Печінку пересадили 39-річній жінці із Житомира, яка мала цироз. Серце отримав 45-річний одесит. Нирки отримали мешканці Тернопільської області — 35-річна жінка та 47-річний чоловік.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.