Догори
Дати відгук

Симптоми раку яєчників, які повинна знати кожна жінка

2 хв на прочитання31 Травня 2023, 23:50
Поділитись:

Рання діагностика раку збільшує шанси на успішне лікування. Саме тому кожній жінці важливо знати про симптоми раку яєчників.

Біль в животі. Стійкий тиск у животі та неприємні болі в ділянці тазу – ті симптоми, які підлягають обов'язковій перевірці у лікаря. Навіть якщо виявиться, що їх викликали просто метеоризм, – профілактика краще, ніж подальше лікування.

Нерегулярний цикл. Зміна менструації може бути первісним симптомом раку яєчників.

Втома. Одним із симптомів, який рідко розпізнається, але який вказує на поширений рак яєчників, є підвищена стомлюваність. Також можуть виникати задишка, нудота та втрата апетиту.

Передчасне насичення. Якщо почуття повноцінної ситості виникає при вживанні малої кількості їжі, причиною цього може бути рак яєчників, зауважила медик.

Біль під час сексу. Такий біль може поєднуватись з іншим симптомом – необхідністю частіше мочитися.

Біль у спині. Якщо біль тупий і здається, що він виходить із тіла, це теж не можна залишати без уваги.

Нудота. Проблеми зі шлунково-кишковим трактом, такі як нудота, блювота, закреп, спазми в животі та діарея, також можуть вказувати на рак яєчників.

Збільшення живота. Якщо доросла жінка помічає стійкі та незвичайні зміни у животі, їй слід записатися на прийом до лікаря. Багато жінок у такій ситуації роблять одну помилку - сідають на дієту і починають худнути.

Незвичайний ріст волосся. При раку яєчників у деяких жінок спостерігається ненормальний ріст волосся, тоді як у інших воно випадає.

Закреп. Іноді зміни у роботі травного тракту у жінок стають першим помітним сигналом про рак яєчників.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Здоров'я