Догори
Дати відгук

Лікар пояснила, через які хвороби люди постійно мерзнуть

Терапевт розповіла, що причина може бути у гормонах та анемії.

1 хв на прочитання11 Січня 2021, 14:58
Поділитись:

За словами терапевта вищої категорії Оксани Морозової, постійне замерзання є серйозним приводом для звернення до лікаря, оскільки викликати його здатні різні порушення і хвороби. Однією з них, за словами лікаря, є гіпотиреоз, що характеризується зниженням функції щитовидки.

«За терморегуляцію відповідають гормони, які виробляються щитоподібною залозою. Якщо їх рівень знижений, людині холодно навіть у спеку», — пояснила фахівець.

Крім того, чинником, що викликає постійне замерзання, є низький тиск (гіпотонія). Для нього властива більш повільна циркуляція крові, поганий тонус судин, що і сприяє відчуттю постійного замерзання.

Судинні порушення, які можуть викликатися атеросклерозом або, наприклад, курінням, теж названі лікарем однієї з причин мерзлякуватості. Крім того, до впливу холоду чутливі люди, які страждають на хворобу Рейно.

Викликати постійне замерзання може також анемія, яку відрізняє низький рівень гемоглобіну, що доставляє кисень до тканин організму. Терапевт помітила, що головною причиною зниження рівня гемоглобіну є погане харчування з недоліком тваринного жиру та білка. Інша його пояснення — втрата крові та хвороби шлунково-кишкового тракту.

За матеріалами medikforum.  

Раніше ми розповідали, які соки допоможуть подолати закреп.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost