Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Здоров'я
  • «Свиняче сало — це ближче до оливкової олії та лосося»: пояснює знаменитий румунський італійський дієтолог

«Свиняче сало — це ближче до оливкової олії та лосося»: пояснює знаменитий румунський італійський дієтолог

Сало лікує хворі суглоби, запобігає похміллю, зміцнює імунітет і поліпшує роботу серця.

2 хв на прочитання22 Травня 2022, 23:06
Поділитись:

Румунський дієтолог Міхаела Білич розвіює один із найбільших кулінарних міфів про свиняче сало. Незважаючи на те, що воно смачне, воно вважається небезпечним для здоров’я, особливо для тих, хто має проблеми з холестерином. Насправді все навпаки. Міхаела Білич називає свиню «лососем на ніжках».

«Ви можете бути здивовані, виявивши, що відсоток мононенасичених і поліненасичених жирів набагато перевищує вміст насичених жирів. Ближче до оливкової та лососевої олії сало є корисним джерелом жиру», — написала Міхаела Білич на своїй сторінці у Facebook.

Згідно з поточними дослідженнями, свиняче сало має багато переваг для організму й ідеально підходить для споживання в помірних, але регулярних кількостях. Було доведено, що вживання сала сприяє зміцненню імунної системи. Фахівці в цій галузі стверджують, що завдяки арахідоновій кислоті воно сприяє зниженню рівня холестерину й необхідне для захисту організму. Крім того, невелика кількість жиру корисна для серця і найважливіших кровоносних судин. У споживача жиру регулярний серцевий ритм, сильніший серцевий м’яз і легкий кровообіг. Сало також уповільнює алкогольну інтоксикацію і є гарним засобом від болю в суглобах.

Сало також уповільнює алкогольну інтоксикацію, вкриваючи стінки шлунка жиром і створюючи шлункову «пов’язку», яка перешкоджає швидкому всмоктуванню алкоголю зі шлунка.

Щоб позбутися болю в суглобах, хворі суглоби рекомендується натирати розтопленим салом або старим салом, подрібненим через м’ясорубку, в який додається столова ложка меду. Зверху покласти целофан або пергаментний папір, укутати шарфом і залишити на ніч.

Також ми розповідали, що лікарі переглянули своє ставлення до сала.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.