Догори
Дати відгук

У Польщі суд засудив супермаркет за жорстоке поводження з живими коропами

Це перша виграна справа, яка стосується саме знущання над рибою.

1 хв на прочитання18 Грудня 2020, 11:48
Поділитись:

У Польщі працівників супермаркету засудили до штрафів та умовного позбавлення волі за жорстоке поводження з живими коропами. Про це повідомляє Gazeta Wyborcza.

Екоактивісти подали позов до суду ще 10 років тому через те, що у магазині рибу тримали без води та пакували в сухі пластикові пакети. Позивачі програли у суді другої інстанції, але після повторного розгляду 2 грудня суд визнав провину трьох співробітників супермаркету.

Колишньому керівникові рибного відділу супермаркету дали рік позбавлення волі з відтермінуванням на два роки, ще двом продавцям — по 10 місяців з відтермінуванням на два роки.

«У випадку з чотириногими, добитися людської емпатії та реакції на жорстокість значно легше. Але з рибою досі поводяться як з «другосортними» створіннями, як і з птахами. Важливо, щоб люди зрозуміли, що це теж жива істота і її треба захищати», — говорить адвокат захисників риби Кароліна Кушлевич.

За її словами, це перший випадок, коли людину, яка упаковувала живих коропів без води, визнають винною у злочині. На її думку, такий вирок допоможе зменшити обсяги торгівлі живою рибою.

Нагадаємо, у Франції сім'ю через суд змусили осушити ставок, бо жаби заважали сусідові спати.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.