Догори
Дати відгук

Страшні пожежі на Луганщині забирають життя людей (відео)

2 хв на прочитання03 Жовтня 2020, 10:20
Фото і відео: ДСНС України Фото і відео: ДСНС України
Поділитись:

Луганщина все ще у вогні: на території Луганської області продовжується гасіння пожеж, які виникли 30 вересня та 1 жовтня.

Найбільш складна обстановка, за інформацією ДСНС України, склалася вздовж лінії розмежування на території Станично-Луганського, Новоайдарського, Сєвєродонецького районів, де до зони ураження потрапило 32 населених пункти.

В ході ліквідації лісових пожеж на території Луганської області виявлено тіла 7 осіб, крім цього травмовано 18 осіб (у тому числі 3 співробітника ДСНС). Вважаються зниклими безвісті 4 особи. Під час гасіння пожеж евакуйовано 150 осіб.

Продовжується гасіння 7 основних осередків вогню. За попередніми оцінками орієнтовна площа пройдена вогнем усіх 8 осередків складає понад 20 тис. га.

Інформація щодо знищення і пошкодження житлових будинків та об'єктів інфраструктури уточнюється місцевими органами влади. У ЗМІ є інформація про те, що знищено понад 500 будівель. У Кабміні пообіцяли за спалений будинок   допомогу у 300 тис гривень.

Всього до гасіння залучено 2 тис. 296 чоловік та 216 од. техніки,  у тому числі  літаки АН-32 П та вертольоти ДСНС.  

За фактом пожежі порушено 7 кримінальних проваджень, працює 30 слідчо-оперативних груп Нацполіції.

Відомо, наслідки таких пожеж ліквідовуються не один, не два і навіть не 10 років — екосистема відновлюється дуже довго. На нормальне відновлення лісів прийдеться чекати не менше 50 років.

До слова, українські військові стверджують, що ліси на Луганщини підпалили сепаратисти.

Тим часом обгорілі, голодні, налякані: волонтери рятують домашніх тварин зі згарищ Луганщини (фото).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.