Догори
Дати відгук

Стало відомо, як будуть стабілізувати ціну на газ для населення

Серед заходів — розробка річного продукту, співфінансування іншими організаціями та втілення досвіду інших країн.

1 хв на прочитання19 Лютого 2021, 11:50
Очільник Кабміну розповів, що зробить для того, аби здешевшав газ для населення Очільник Кабміну розповів, що зробить для того, аби здешевшав газ для населення
Поділитись:

Для того, аби тарифи на газ для населення не підвищувалися, в «Нафтогазі» розроблять річний продукт, а міжнародні фінансові організації будуть фінансувати українські проєкти по здешевленню тарифів. Таку стратегію боротьби з підвищенням ціни на блакитне паливо у ВРУ 19 лютого озвучив прем'єр-міністр Денис Шмигаль. 

«Ми працюємо зараз із профільним міністерством, з НАК «Нафтогазом», щодо запровадження, по-перше, річного продукту, для того, щоб забезпечити стабільну ціну, якщо говорити про газ. Ми опрацювали та внесли ще деякі доповнення до постанови стосовно ціни на газ у лютому-березні. Окремо з квітня-травня будемо опрацьовувати та пропонувати річні продукти і стабілізацію на ринку ціни на газ для українців», — сказав Шмигаль. 

Очільник Уряду також додав, що тривають перемовини з міжнародними фінансовими організаціями щодо співфінансування проєктів зі здешевлення тарифів, цін на газ і електроенергію.

Також Уряд звернувся по допомогу до європейських партнерів із проханням поділитись досвідом і технологіями щодо того, як здешевлювати ціну на газ та електроенергію.

Як ми писали раніше, користуватися газом за пільговою ціною 6,99 грн за кубометр блакитного палива українці зможуть до останніх чисел березня.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.