Догори
Дати відгук

Стало відомо, де вартість овочів і фруктів менша: в Україні, Білорусі чи Польщі

Для порівняння були взяті декілька ринків у Києві, Мінську. Варшаві та Гданську.

2 хв на прочитання14 Липня 2021, 13:36
Стало відомо, де вартість овочів і фруктів менша: в Україні, Білорусі чи Польщі Стало відомо, де вартість овочів і фруктів менша: в Україні, Білорусі чи Польщі
Поділитись:

Наразі багато з українців здивовані й обурені цінами на фрукти й овочі на ринках країни. Здається, що серед помідорів, малини, черешні, абрикосів, найдешевшими в нас є заморські банани. 

Експерти з businessua.com порівняли вартість овочів і фруктів в Україні, Білорусі та Польщі. 

Виявилося, що саме в нашій країні найвигідніші ціни. На другому місці за вартістю виявилася Білорусь. Найдорожчими дари природи є в Польщі. У той же час експерти відзначили, що був ряд українських продуктів, ціни на які істотно перевищували ціни в Білорусі та Польщі.

Якщо взяти середній чек, то за кілограм овочів і фруктів в Україні вам доведеться викласти 43,69 грн. У Білорусі це кіло вам коштуватиме трохи більше 56 грн, а у Польщі — трохи більше 73 грн. Також експерти з'ясували, де найдешевший найпопулярніший продукт серед українців — молода картопля. Як не дивно - це не Білорусь, а саме Польща. Але, якщо вибирати між покупками в трьох країнах, то в нашій країні можна сміливо купувати капусту, моркву, полуницю, цибулю, томати та нектарини. Вони в Україні найдешевші. А ось, якщо ви хочете заощадити на покупці груш, абрикос і черешень і у вас намічається поїздка в Білорусь, то можете сміливо ці фрукти та ягоди купляти саме там.
Ви будете здивовані, але найдорожчі в Україні — черешня, перець і картопля. Поляки найбільше попросять у вас за нектарини, абрикоси та капусту. Ну, а в Білорусі доведеться серйозно розщедритися, якщо ви маєте намір купувати моркву, малину та редис. Експерти зазначають, що ціни можуть бути різними в окремо взятих магазинах або ринках. Для порівняння були взяті декілька ринків у Києві, Мінську. Варшаві та Гданську.

Проте не слід забувати, що розмір середньої заробітної плати та валового продукту у Києві та Варшаві теж різні.

Нагадаємо, українські фермери-селекціонери виводять нові сорти кущових абрикосів і персиків. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.