Догори
Дати відгук

Що відбувається з вашим тілом, якщо ви їсте курятину щодня

Завдяки своїй універсальності куряче м'ясо легко включається у кожен раціон.

1 хв на прочитання24 Лютого 2024, 19:30
Дієтологи назвали переваги вживання курки Дієтологи назвали переваги вживання курки
Поділитись:

Курятина - один з найпопулярніших джерел білка в усьому світі. Завдяки своїй універсальності куряче м'ясо легко включається у раціон різноманітними стравами.

Курятина, без сумніву, являє собою білок, який легко включити практично у будь-який прийом їжі, але чи корисно їсти її кожен день, розповіли дипломовані лікарі-дієтологи.

Доктор медичних наук, дієтолог Стейсі Робертс-Девіс вважає здоровими способами приготування курятини запікання і смаження на грилі, в них використовується менше доданих жирів.

Обидва дієтолога при цьому стверджують, що курятина, приготована одним з цих способів, може бути частиною здорового раціону.

"В цілому, курятина може бути відмінним джерелом білка з низьким вмістом жиру і поживним продуктом", -  зазначила друга дієтолог Елізія Картлідж

Разом з тим дієтологи рекомендують їсти курятину тільки кілька разів на тиждень.

Людина, яка щодня їсть курятину як основне джерело білка, ймовірно, не отримає достатньої кількості омега-3 у своєму раціоні, кажуть вони. Також курятина не є хорошим джерелом заліза, на відміну від яловичини, сочевиці та тофу. І щоденне вживання тільки курячого м'яса може привести до зниження енергії, а у важких випадках - до анемії.

Інші поживні речовини, яких може не вистачати тому, хто щодня їсть курятину, включають клітковину та вітамін D.

Більше новин читайте на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.