Догори
Дати відгук

Що буде з захворюваністю на COVID на новорічні свята

Відповідний прогноз зробили вчені з НАНУ

1 хв на прочитання29 Грудня 2020, 19:30
Поділитись:

В Україні до 11 січня кількість нових випадків COVID-19 на добу може знизитися до шести тисяч. Повідомляє пресслужбу НАН України.

Так, згідно з прогнозом Національної академії наук кількість нових випадків COVID-19 буде дорівнювати 7292-8225 в період з 29 грудня по 4 січня. Проте з 5 по 11 січня в Україні будуть виявляти 6173- 7285 нових випадків COVID-19. При цьому відсоток виявлення за новими випадками майже не зміниться і склав 29%.

"Показники поширення епідемії в Україні за останній тиждень продовжують зниження зі сталими темпами. Репродуктивне число незначно зменшилось і склало 0.88. Репродуктивне число стало меншим за одиницю для всіх регіонів України, крім Луганської області", - йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що спостережувана летальність демонструє сталу динаміку та лишається в діапазоні 1,5–2%. Водночас оприлюднення даних про летальні випадки сильно відрізняється у регіонах. Крім того, середній вік хворих, госпіталізованих пацієнтів і вік смерті сягнули максимальних значень.

Окрім того, вчені зауважили, що на зниження статистики хворих на COVID-19 впливають додаткові вихідні дні.

Нагадаємо, науковці пояснили, які горіхи можуть викликати рак.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.