Догори
Дати відгук

Сезон застуд відкрито: як підвищити імунітет

Профілактика обходиться значно дешевше, ніж лікування.

2 хв на прочитання21 Жовтня 2021, 00:31
Поділитись:

Восени профілактика та лікування вірусних і застудних хвороб стає однією з актуальних проблем людини. Особливого значення набуває питання зміцнення імунітету. «Група Здоров’я» нагадує, що з приходом прохолодних днів зазвичай починається епідемія різних захворювань, основними винуватцями яких є віруси й інші хвороботворні мікроби. І це не випадково: при охолодженні організму кровоносні судини, зокрема верхніх дихальних шляхів, звужуються, харчування тканин і клітин порушується, і вони практично перестають чинити опір хвороботворній дії різних бактерій.

Щоб цього не сталося, «Група Здоров’я» радить підвищити захисні сили організму.

«Міцний імунітет це насамперед спосіб життя, якого слід дотримуватися постійно», — ідеться в повідомленні.

Які ж рекомендації щодо способу життя для того, щоб протистояти застудам?

Виключіть шкідливі звички. Алкоголь і куріння – вороги імунної системи.

Їжте здорову їжу. Основна вимога — їжа повинна бути натуральною. Уникайте вживання фаст-фуду, напівфабрикатів, а також продуктів, що містять консерванти, ароматизатори та барвники.

Займайтеся спортом. Рух — це життя. Щодня людина повинна проходити мінімум 8-10 км.

Більше спіть. Якщо ваш сон триватиме не менше 7-8 годин, організм легко розпізнає вірус і нейтралізує його. Інакше через хронічний недосип організм втрачає здатність щось розрізняти, і людина починає хворіти.

Пийте достатньо води. Слід випивати 2-2.5 л води на добу. Кава, чай, соки, супи не заміняють воду, це вже їжа для вашого організму.

Для більш легкого і природного перебігу процесу відновлення та підтримки свого імунітету «Група Здоров’я» також пропонує вживати кордицепс, цинк та кальцій.

Також ми розповідали про план дій при застуді: нутриціолог радить прості й дешеві засоби.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.