Догори
Дати відгук

Селекціонери вивели новий сорт цибулі, яка дає шалений врожай і не потребує поливу

Врожайність “Чайки” становить 35-40 тонн з гектара.

1 хв на прочитання22 Лютого 2021, 21:23
Врожайність “Чайки”, якщо порівняти з іншими сортами, вища, і становить 35-40 тонн з гектара. Врожайність “Чайки”, якщо порівняти з іншими сортами, вища, і становить 35-40 тонн з гектара.
Поділитись:

Селекціонери з науково-дослідної станції «Маяк», що у Крутах, створили сорт цибулі, який не втрачає товарних якостей до нового врожаю.

У   Facebook, ідеться про те, що  сорт “Чайка” створений із місцевих зразків, тому пристосований до наших широт та адаптивних факторів і, на відміну від голландських сортів, стійкий до шкідників і хвороб.

"Середня вага однієї цибулини – близько 200-250 грамів, врожайність 35-40 тонн з гектара. І це – без поливу!", - ідеться у дописі.  

Врожайність “Чайки”, якщо порівняти з іншими сортами, вища, і становить 35-40 тонн з гектара. Вирощують її на полях без поливу, оскільки на них не організоване зрошування.

ють та селекціонують й багаторічні сорти цибулі. Цей вид селекції з’явився відносно недавно і продиктований умовами ринку. Починаючи з 2010 року, у Крутах культивують такі сорти, як батун, порей, слизун, запашна, які на одному місці можуть рости 7-10 років. Вони мають або трубчате, або плоске листя.

До слова, на Вінниччині запрацював перший в Україні завод з переробки часнику (відео). Часник перероблятимуть у напівфабрикати, пюре та спеції. Сировину братимуть частково у населення, решту.  

До слова, на Тернопільщині подружжя вирощує лимони величезного розміру та каву (відео).

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.