Догори
Дати відгук

Родині померлої від COVID-19 лікарки не хочуть платити компенсацію (відео)

Чиновники говорять, що жінка заразилася не на роботі

2 хв на прочитання27 Листопада 2020, 21:58
Поділитись:

У Миколаєві відмовляються виплачувати компенсацію рідним померлої від коронавірусу 65-річної Галини Колянчикової, яка працювала сімейним лікарем. Про це розповів чоловік померлої, хірург Юрій Колянчиков. Повідомляє "Україна 24".

Мотивують таке рішення в комісії Держпраці з розслідування смерті медика тим, що захворювання COVID-19 не було пов'язане з її професійною діяльністю. Зазначається, що у Колянчикової був цукровий діабет і їй заборонили приймати хворих на коронавірус.

Чоловік померлої повідомив, що проти призначення компенсації голосували представники роботодавців, Центру первинної медико-санітарної допомоги №3, де працювала жінка, і представники фонду соцстрахування. Всього голоси розподілилися так: 8 "проти" і 6 "за". На думку представників лікарні, Колянчикову заразив на коронавірус саме її чоловік.

"Я хірург з 40-річним стажем, працюю в лікарні швидкої допомоги. Я останнім часом відчував себе нормально, ніяких ознак захворювання не було... В мене брали тести — один раз на ПЛР, згодом ІФА. Це було за два тижні до того, як захворіла дружина. У мене були виявлені антитіла. Я не міг бути джерелом", - наголошує Юрій.

Також лікар заявив, що були документально підтверджені контакти дружини в останні 2 тижні з хворими COVID-19.Зараз призначено повторне засідання комісії Держпраці щодо цієї справи.

"Але було попереднє засідання, на якому тенденції нам стали зрозумілі. Ті ж самі аргументи та звинувачення — винна сама, була в групі ризику, їй було треба не працювати, а звільнитися. Зараз в сімейній амбулаторії, де працювала дружина, 100% лікарів пенсійного віку, всі в групі ризику. Що ви пропонуєте, всім їм звільнитися?" - дивується хірург.

Тим часом у Дніпрі елітна школа влаштувала булінг побитої учениці та її батьків-вчителів (фото 18+).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.