Неділя, 05 Липня 2020
Догори
Дати відгук

Ресторани Дубая будуть наливати відвідувачам воду з-під крана

1 хв на прочитання19 Листопада 2019, 17:07 307
Поділитись:

Дубайський муніципалітет зобов'язав ресторани пропонувати гостям питну воду з-під крана, повідомляє The National.

З 2020 року ресторани і готелі Дубая будуть зобов'язані пропонувати відвідувачам фільтровану воду з-під крана як альтернативу воді в пластикових пляшках. Захід спрямований на скорочення обсягу пластикових відходів і є частиною правил Dubai Food Code, розроблених Дубайським муніципалітетом.

«Починаючи з наступного року, в готелях і ресторанах ви зможете вибрати між бутильованої водою і фільтрованої водою з-під крана», – стверджує глава відділу по контролю якості питної води муніципалітету Амаль Альбедваві.

Вона уточнила, що в багатьох містах планети заклади громадського харчування не стягують плату за воду з-під крана. Однак в Дубаї нові правила залишають це рішення на розсуд власників ресторанів. Проте, ресторанам по всьому емірату було рекомендовано встановити фільтри або створити необхідні запаси фільтрованої водопровідної води, щоб забезпечити безперебійні поставки на столи.

Слід зазначити, що піонером руху в ОАЕ став готель Tryp by Wyndham Hotel, який увів у дію власну систему фільтрації води. В результаті повторного використання скляної тари споживання пластикової скоротиться на 306 тисяч пляшок на рік.

Крім того, всі власники приміщень повинні будуть провести перевірки в будинках на придатність водопровідної води для пиття.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.