Догори
Дати відгук

Медичний колапс — з 22 лютого на Франківщині вводять "червону" зону карантину (відео)

В області закривають усі заклади громадського харчування та розгортають перший мобільний госпіталь в країні

2 хв на прочитання17 Лютого 2021, 20:30
На Франківщині вводять "червону" зону карантину На Франківщині вводять "червону" зону карантину
Поділитись:

Франківщина вже другий тиждень підряд є лідером за кількістю нових хворих на ковід. Ситуація в регіоні просто катастрофічна через медичний колапс. У багатьох населених пунктах Прикарпаття заповненість ліжко-місць сягає понад 90%. За останню добу в Івано-Франківській області зафіксовано 646 випадків COVID-19, 9 осіб померли. Через зростання захворюваності на COVID-19 влада запроваджує жорсткий карантин та розгортає модульну лікарню. Про це оголосила обласна комісія ТЕБ і НС, яка відбулася за участю міністра охорони здоров’я Максима Степанова та головного санлікаря Віктора Ляшка.

"Ситуація щодо поширення коронавірусної хвороби залишається напруженою, а в Івано-Франківській області, я б сказав, майже критичною", - про це під час візиту в Івано-Франківську область заявив Віктор Ляшко.

Згідно з рішенням, Франківщина потрапляє до "червоної" зони карантину на період з 22 до 28 лютого. Зокрема, забороняється приймання відвідувачів в закладах громадського харчування (за виключенням – «на виніс»), розважальних закладах, кінотеатрах, нічних клубах, тощо. Окрім того, впровадять заборони на проведення масових заходів, а саме – релігійних, культурних, спортивних.

Також комісія вирішила організувати на базі Богородчанської центральної лікарні розгортання модульної лікарні на 250 ліжко-місць та забезпечити на базі Лисецької ЦРЛ додаткові 50 ліжко-місць, в інших медичних закладах області – 150 ліжко-місць.

Крім того, голова Івано-Франківської облдержадміністрації Андрій Бойчук пообіцяв розглянути питання щодо встановлення на в’їздах в область блокпостів, на яких проводитимуть температурний скринінг. Про закриття області на в’їзд у рішенні комісії не йдеться.

Також з 15 лютого до 1 березня учні 5-11 класів загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв та студенти вишів області навчаються в режимі онлайн.

Раніше ми розповідали про новий карантин: до якого числа діятиме та що заборонено. Очільник МОЗ Максим Степанов на засіданні Уряду розповів про те, що буде дозволено та заборонено українцям у кожній карантинній зоні.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.