Догори
Дати відгук

Раптово помер голова Держвожагентства Валентин Шліхта

Вчора він відчув легке недомагання й звернувся до лікарів

1 хв на прочитання06 Липня 2021, 18:31
Фото: Держводагентство Фото: Держводагентство
Поділитись:

Сьогодні, на 59-му році життяпішов із життя Валентин Шліхта – голова Державного агентства водних ресурсів України. 

«Водна галузь втратила досвідченого та висококваліфікованого фахівця, а колеги – мудрого й порядного керівника. Його невичерпний оптимізм і жага до життя завжди додавали нам снаги та впевненості. Важко та боляче усвідомити, що Валентина Михайловича уже не буде з нами, але світла пам’ять про нього назавжди залишиться у наших серцях!» – написали у пресслужбі відомства, яке очолював Валентин Шліхта.

Держводагентство Валентин Шліхта очолював протягом останнього року. У 2010 році став керівником Українського державного науково-дослідного інституту УкрНДІ «Ресурс» Державного агентства резерву України. У 2010-2011 роках був генеральним директором цієї установи.

2012-2014 роки – начальник відділу, в.о. директора Департаменту обліку парникових газів Департаменту міжнародного співробітництва, спільного впровадження та обліку парникових газів Державного агентства екологічних інвестицій України.

Упродовж 2014-2015 років перебував на посаді начальника департаменту з питань поводження з небезпечними відходами Державного підприємства «Укрекоресурси».

У 2015-2017 роках Шліхта працював заступником голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України.

До листопада 2019 року керував державним підприємством «Укрхімтрансаміак» у Києві. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.