Догори
Дати відгук

Психіатричну допомогу будуть надавати мобільні бригади

У першу чергу мобільні бригади надаватимуть допомогу українським ветеранам бойових дій на Донбасі з ментальними проблемами.

1 хв на прочитання18 Лютого 2021, 11:00
У 2021 році психіатричну допомогу можна отримати від мобільних бригад У 2021 році психіатричну допомогу можна отримати від мобільних бригад
Поділитись:

Вже в цьому році в Україні з'являться медичні бригади, які будуть надавати психіатричну допомогу. Про це на щоденному брифінгу 18 лютого заявила заступниця міністра охорони здоров'я Ірина Микичак.

«У 2021 році у межах програми медичних гарантій впроваджується новий пакет допомоги, який буде орієнтований на надання допомоги людям із розладами психічного здоров’я в амбулаторних умовах — це мобільні психіатричні бригади», — сказала Микичак.

Заступниця міністра наголосила, що в першу чергу мобільні психіатричні бригади будуть надавати допомогу ветеранам війни на Донбасі, які часто страждають від ПТСР та інших психіатричних розладів. 

Продовжуючи тему ветеранів, Микичак додала, що МОЗ вже презентував концепцію розвитку центру психологічного здоров’я та реабілітації ветеранів на базі державного закладу «Госпіталь ветеранів війни «Лісова поляна».

Як ми писали раніше, психіатри поскаржилися на те, що НСЗУ не розуміє, скільки часу потрібно для лікування психічно хворого. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.