Догори
Дати відгук

Природні катастрофи цього року завдали збитків на понад 170 млрд дол

Найбільш потужною негодою став ураган «Іда», що обрушився в серпні на південь і схід США.

1 хв на прочитання28 Грудня 2021, 14:10
Наслідки повені у Теннессі. Фото із соцмереж. Наслідки повені у Теннессі. Фото із соцмереж.
Поділитись:

Десять природних лих, що завдали найбільших збитків у світі за 2021 рік, призвели до економічних втрат на суму понад  $170 млрд, повідомляє Greendeal

«Збитки від кліматичних змін були серйозними цього року як із погляду приголомшливих фінансових втрат, так і з точки зору загибелі та вимушених переміщень людей у всьому світі», — говорить автор доповіді Кетрін Крамер.

У доповіді зазначається, що у 2021 році збитки від 10 найсерйозніших катастроф виявилися на $20 млрд більшими, ніж збитки від 10 подібних катастроф роком раніше.

Також у доповіді наголошується, що ці дані розраховані лише для збитків, що підлягають страховому відшкодуванню, тому реальні збитки можуть бути набагато вищими. Водночас пояснюється, що фінансові втрати від стихійних лих зазвичай виявляються вищими у більш багатих країнах через страховки та вищу вартість нерухомості.

Три найбільш збиткові катастрофи з десяти сталися у США та Європі. Найбільш потужною негодою став ураган «Іда», що обрушився в серпні на південь і схід США. Збитки від нього склали $65 млрд.

На другому місці йдуть повені в Європі в липні — $43 млрд, а на третьому опинився лютневий сніговий шторм у Техасі — $23 млрд.

Раніше ми писали, що стихійні лиха за 2020–2021 роки пов'язані з діяльністю людини.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.