Догори
Дати відгук

Порада, яка допоможе позбутись ранкового болю в спині

Дуже важливо дотримуватись правильного харчування.

2 хв на прочитання07 Березня 2023, 10:55
Поділитись:

Запобігти болю у спині може зміна способу життя. Дуже важливо дотримуватись правильного харчування.

Біль у спині – один із найпоширеніших приводів звернення до лікаря, другий після гострих респіраторних захворювань (ГРЗ). Найчастіше з такими скаргами приходять до невролога, терапевта чи лікаря загальної практики.

Біль у спині відчувала, напевно, кожна людина. Причин безліч. Наприклад, він може бути викликаний незручним матрацом, неправильною поставою або незначною травмою. У більшості випадків такі болі в спині проходять пвпродовж декількох тижнів або місяців.

Як йдеться у дослідженні Інституту здоров'я хребта, один із найпростіших способів знизити ймовірність виникнення болю у спині – пити зелений чай. Він містить більше корисних антиоксидантів, аніж чорний. Антиоксиданти захищають організм від багатьох захворювань, а також допомагають зменшити запалення.

Запалення є однією з головних причин болю у попереку у деяких пацієнтів. Ми можемо допомогти хірургічними методами, але є інші способи зменшити запалення. Не всі знають, що є продукти, що викликають запалення. Якщо ви ними захоплюєтеся, це може посилити біль у спині, але, на щастя, є також продукти, які можуть допомогти вам.

Якщо вам потрібен кофеїн вранці, час від часу пийте зелений чай, він може бути важливою частиною протизапальної дієти і допомогти у справі схуднення. Зайва вага створює додаткове навантаження на всі системи організму та може спровокувати біль у спині.

Один із найкращих способів знизити ризик виникнення болю в попереку – уникати вживання занадто великої кількості їжі за один прийом. Регулярні фізичні вправи та особливо розтяжки теж можуть допомогти запобігти болю у спині. Зверніть увагу на ЛФК.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.