Група експертів Лондонської школи гігієни і тропічної медицини проаналізувала світові дані про захворювання, такі як діабет, хвороби легенів та ВІЛ, і оцінила, скільки людей схильні до підвищеного ризику інфікування COVID-19 із тяжкими наслідками.
Близько 1,7 млрд осіб — понад 20% населення світу — ризикують важко перенести зараження COVID-19 через проблеми зі здоров'ям, таких як ожиріння, хвороби серця. Такими є результати нового дослідження, пише The Epoch Times
За даними дослідників , принаймні, в однієї п'ятої частини людства є потенційні проблеми зі здоров'ям, через що вони піддаються більшій небезпеці. Близько 4% населення земної кулі (≈350 млн осіб), ймовірно, захворіють досить серйозно, і їм буде потрібна госпіталізація.
«По мірі того, як країни знімають карантин, уряди шукають способи захистити найбільш вразливих від вірусу, який як і раніше поширюється», — говорить учасник дослідження Ендрю Кларк.
За словами Кларка, дослідження допоможе урядам визначити тих, хто першими повинен отримати вакцину, коли вона стане доступною.
Дослідження показали, що в країнах з переважно молодим населенням менше людей з серйозними захворюваннями, але ризики варіюються залежно від регіону. Тоді як серед людей старших 70 років — кожен п'ятий.
Наприклад, у острівних держав, таких як Фіджі і Маврикій, високі показники захворюваності на діабет, а діабет — це один із основних факторів ризику. Автори дослідження вважають, що країни з найвищими коефіцієнтами зараження ВІЛ/Снідом, такі як Есватіні (Свазіленд) і Лесото, також повинні зберігати пильність.
Крім того, більше 30% жителів Європи мають одну або кілька хвороб.
Відомо, станом на ранок 26 червня у світі зареєстровано 9 714 805 випадків коронавірусу. В той же час у Європі після послаблення карантинних обмежень спостерігається сплеск нових випадків зараження COVID-19.