Догори
Дати відгук

Півтори сотні врятованих від морозів черепах повернули у море (відео)

Під час аномальних холодів до -18 на півдні США тисячі морських черепах ледь не вмерли від холоду

1 хв на прочитання24 Лютого 2021, 07:20
Врятованих черепах повернули у море Врятованих черепах повернули у море
Поділитись:

В США берегова охорона повернула у дику природу замерзлих під час аномальних холодів черепах. Про це повідомляє Associated Press.

Ветеринари запевняють, що тварини отримали належну допомогу і почуваються добре. Тому півтори сотні тварин випустили з катера у Мексиканську затоку.Під час аномальних холодів до -18 у зазвичай теплому Техасі тисячі морських черепах буквально заклякли від холоду і людям довелося рятувати їх та відігрівати. Сильний холод шокує цих тварин і майже паралізує. Вони втрачають можливість здобувати собі їжу, плавати та тримати голову над водою. Якщо черепаху не зігріти, вона загине.

Нагадаємо, прості люди та волонтери врятували 4,5 тисячі тварин. Порятунок ускладнювався тим, що в Техасі через негоду кілька днів не було світла. Тоді компанія Ілона Маска SpaceX надала волонтерам великий електрогенератор.

«Як промінь сонця серед хмар учора о 19:30 співробітники компанії прийшли до нас з найбільшим генератором, який я коли-небудь бачила. І сьогодні о 1:30 ми увімкнули електрику», — розповіла волонтерка.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost