Догори
Дати відгук

Прості люди врятували від морозів 4,5 тисячі черепах (фото, відео)

Сильний холод в США паралізував тварин, а волонтери й небайдужі намагаються їх зігріти

1 хв на прочитання19 Лютого 2021, 06:45
Місцеві жителі та волонтери вивозять черепах на човнах і машинах, відігрівають та намагаються повернути до життя Місцеві жителі та волонтери вивозять черепах на човнах і машинах, відігрівають та намагаються повернути до життя
Поділитись:

В США волонтери та жителі Техасу врятували від смерті тисячі морських черепах, що постраждали від сильних морозів. В штаті стоїть дуже холодна погода до - 18 градусів — таких морозів тут не було понад 70 років. Виконавчий директор волонтерської громадської організації Sea Turtle, Inc. Венді Найт розповіла, що за останні чотири дні волонтери прийняла майже 4,5 тис. цих тварин. Повдомляє Guardian News.

Розмістити черепах у потрібних умовах допомагають місцева влада і навіть компанія SpaceX Ілона Маска, яка будує поблизу стартовий майданчик у Боко-Чіка. Порятунок черепах ускладнюється тим, що безліч територій в Техасі залишилися без електрики внаслідок шторму. Однак SpaceX надала організації великий електрогенератор.

«Як промінь сонця серед хмар учора о 19:30 співробітники компанії прийшли до нас з найбільшим генератором, який я коли-небудь бачила. І сьогодні о 1:30 ми увімкнули електрику», — розповіла Найт.

За словами активістки, SpaceX не вперше допомагає організації, а співробітники компанії навіть самі врятували близько 850 черепах.

Сильний холод шокує цих тварин і майже паралізує. Вони втрачають можливість здобувати собі їжу, плавати та тримати голову над водою. Якщо черепаху не зігріти, вона загине.

Невідомо, скільки точно часу знадобиться тваринам, щоб відігрітися, та коли вони зможуть повернутися до свого нормального середовища. Найт припускає, що не всі черепахи оговтаються від холоду.

Раніше ми розповідали, що чайки розжиріли на людських харчах та не можуть літати (фото).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.