Догори
Дати відгук

Після жорсткого побиття на занятті з дзюдо хлопчик перебуває у комі

Дитина записалася на заняття два тижні тому, переконавши своїх батьків дозволити йому спробувати себе в новому виді спорту.

2 хв на прочитання07 Травня 2021, 22:30
Після жорсткого побиття на занятті з дзюдо хлопчик перебуває у комі Після жорсткого побиття на занятті з дзюдо хлопчик перебуває у комі
Поділитись:

Спорт - це не завжди перемоги, це також травми та небезпека. Особливо, це стосується дитячих змагань та таких видів спорту як боротьба, карате, дзюдо, гімнастика. Так, у Тайвані під час тренування з дзюдо майже до смерті побили 7-річного хлопчика. Дитина перебуває у комі та бореться за своє життя, повідомляє  tsn.ua. Хлопчик, якого звати Вей Вей, перебуває в комі і, ймовірно, залишиться у вегетативному стані, навіть якщо виживе.

Дитина записалася на заняття два тижні тому, переконавши своїх батьків дозволити йому спробувати себе в новому виді спорту. Ідеться про те, що  Вей Вея кинув старший спаринг-партнер під час тренування. Хлопчик кричав "моя нога", "моя голова" і "я не хочу цього!", але його тренер весь час наказує йому встати і каже старшому хлопчику продовжувати кидати його.

Дитина не могла встати, але тренер підіймає його і кидає ще кілька разів. У якийсь момент хлопчика рве, але "навчання" не припинилося.

Сім'я Вей Вея каже, що його кидали більше 27 разів. Зрештою маленький хлопчик втратив свідомість і був доставлений до лікарні, де лікарі діагностували сильний крововилив в мозок. Зараз він в комі на апараті життєзабезпечення.

Щодо тренера, то чоловік відкидав будь-які порушення і навіть прокурор спочатку звільнив його після допиту, прийнявши пояснення мовляв, те, що трапилося з Вей Веєм, було частиною "звичайних тренувань".

Сім'я дитини провела пресконференцію після його звільнення, і суд згодом заявив, що є підстави підозрювати, що тренер міг вчинити серйозний злочин. Вони додали, що існує також ризик змови зі свідками, тому судді задовольнили клопотання звинувачення про поміщення тренера під варту.

Родичі Вей Вея кажуть, що не можуть зрозуміти, як чоловік міг так вчинити з їхньою дитиною, і сповнені рішучості "домогтися справедливості".  

До слова, науковці довели, що діти, які живуть у зелених районах, мають більший ІQ.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.