Догори
Дати відгук

Після 15 років експериментів у світі з'явився рожевий ананас (фото)

1 хв на прочитання22 Жовтня 2020, 16:33
Поділитись:

Після 15 років експериментів у світі з'явився рожевий ананас.  Його селекцією займалася компанія Del Monte, яка ще у 2006 році  заявила про початок роботи над дивовижним фруктом.

Завдяки унікальному смаку, ананас Pinkglow може похвалитися нотками ароматних цукерок і, безсумнівно, порадує споживачів різного віку, пише freshplaza. Вирощений в екзотичних костариканських джунглях, рожевий ананас є ексклюзивним продуктом.

"Будучи провідним постачальником свіжих ананасів по всьому світу, Fresh Del Monte прагне інвестувати в програму досліджень щодо розробок ананасів, аби задовольнити постійно мінливі потреби наших споживачів, — каже Пабло Ріверо, віце-президент з маркетингу Fresh Del Monteі.  —  Ананас Pinkglow — це продукт, яким ми неймовірно пишаємось — не тільки завдяки прекрасному кольору та вишуканому смаку, але й завдяки стійкому методу, який ми застосували для виробництва цих нових рожевих ананасів".

Fresh Del Monteі пояснює, що для вирощування ананасів насправді потрібно 24 місяці, причому Pinkglows спеціально відбирають вручну з “надзвичайно обмеженого врожаю” на фермі в Коста-Ріці. 

Рожевий ананас більш соковитий та солодкий, ніж звичайний  ананас  із  вишуканим і абсолютно унікальним смаком. Споживачі отримуватимуть такі  ананаси вже без верхньої частини:   вона видаляється, аби бути пересадженою, і таким чином забезпечувати стійкість вирощування наступного рідкісного врожаю. Ананаси можна замовити лише через інтернет, кожна коробка матиме всередині сертифікат справжності.

Відомо, на ринку з'явилася альтернатива яблукам Fuji.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Агро
Більше з GreenPost