Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Здоров'я
  • Підприємці отримають компенсації за припинення роботи в локдаун — пообіцяв Денис Шмигаль

Підприємці отримають компенсації за припинення роботи в локдаун — пообіцяв Денис Шмигаль

За дорученням президента Володимира Зеленського було піднято питання механізму виплат.

1 хв на прочитання22 Березня 2021, 17:35
Підприємці отримають компенсації за припинення роботи в локдаун Підприємці отримають компенсації за припинення роботи в локдаун
Поділитись:

Прем'єр-міністр доручив профільним міністерствам розробити алгоритм відшкодування втрат підприємцям, які були змушені припинити свою діяльність через запровадження «червоної» зони карантину в окремих регіонах чи населених пунктах. Про це Денис Шмигаль повідомляє в Telegram.
«За дорученням президента Володимира Зеленського обговорили сьогодні з міністрами механізми виплат компенсації підприємцям. Доручив Мінекономіки спільно з Мінфіном, Мінсоцполітики, Мінрегіоном, із залученням органів місцевого самоврядування розробити алгоритм відшкодування втрат людям, які були змушені припинити свою діяльність через введення червоного рівня епідемічної небезпеки в їхньому населеному пункті», — зазначив Шмигаль.
Нагадаємо, Зеленський пообіцяв підприємцям подвійну компенсацію за закриття під час жорсткого карантину (відео). Центральна влада додасть 100 % до запропонованих виплат місцевих бюджетів громадянам і бізнесу, постраждалим через локдаун.
Раніше ми розповідали, що оскільки декілька регіонів країни вже увійшли до «червоної» зони й у них оголосили жорстокий карантин, то більшості бізнесменів заборонили працювати. А от компенсації людям не дали та навіть не обіцяли виплатити, тому в різних регіонах спалахнули протести підприємців.
Так у Києві підприємці піднялися на протести проти карантину (відео).

Крім того,  у Житомирі підприємці збунтувалися та вийшли з протестами проти карантину (фото). А раніше протестували представники малого та середнього бізнесу у Чернівцях та у Франківську (фото).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.