Догори
Дати відгук

НСЗУ пояснює, коли варто телефонувати 103 в новорічну ніч

Адже без допомоги може залишитися людина, яка справді терміново її потребує.

1 хв на прочитання30 Грудня 2021, 15:26
Швидка допомога Швидка допомога
Поділитись:

І 31 грудня, і 1 січня, і в інші святкові дні лікарі екстренки працюють і готові надавати медичну допомогу пацієнтам. У «швидкої» немає вихідних, вона рятує пацієнтів цілодобово.

Як зазначає Національна служба здоров’я України у своєму Фейсбук, на жаль, негаразди трапляються незалежно від дат у календарі: можна невдало послизнутися та впасти, травмуватися, отримати гостре отруєння чи раптове загострення хвороби. Нікуди не зникають і виклики до людей із підозрою на інсульти й інфаркти.

Часто екстрена медична допомога в новорічну ніч працює у посиленому режимі, залучаючи максимальну кількість бригад, якщо центр екстреної допомоги має таку можливість. Але нагадуємо, що 103 слід телефонувати тоді, коли існує загроза життю та здоров’ю. Бо поки медики витрачають час на нецільовий виклик, десь без допомоги може залишитися людина, яка справді терміново її потребує.

Нагадаємо, раніше ми писали, що українські лікарі вимагають дати їм можливість лікувати, а не «боротися» із системою електронного документообігу.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.