Догори
Дати відгук

Нові деталі міністерських призначень: нардеп розповів про зв'язок міністра Лещенка та голови ОПУ (відео)

Лещенко нібито отримав керівну посаду у Держгеокадастрі завдяки брату голови Офісу президента.

1 хв на прочитання10 Лютого 2021, 14:37
Нові деталі міністерських призначень: нардеп розповів про зв'язок міністра Лещенка та голови ОПУ Нові деталі міністерських призначень: нардеп розповів про зв'язок міністра Лещенка та голови ОПУ
Поділитись:

Черговий скандал щодо команди урядовців. Народний депутат   Гео Лерос представив нове розслідування корупційних скруток в Україні. Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

У відео Лерос  розповів, що новопризначений міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко нібито отримав керівну посаду в Держгеокадастрі завдяки брату голови Офісу президента Денису Єрмаку.

«Дивіться нові відео з передачею грошей, договорняками та розборками», – написав він.

Про Романа Лещенка відомо, що народився він 23 листопада 1988 року в селі Пеніжкове Христинівського району Черкаської області. Є магістром права та  кандидатом юридичних наук.

З 2013 року до 2020 року  працював  на посаді асистента, доцента кафедри фінансового права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Володіє українською, англійською, іспанською, польською та російською мовами вільно.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10 червня 2020 р. № 643-р Лещенка  призначено Головою Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Як стало відомо раніше, член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Микола Кучер висловив занепокоєння ситуацією, що склалася з відновленим Міністерством аграрної політики. На думку нардепа воно має обмежені повноваження. 


 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.